Fotowoltaika dla domu to udana inwestycja

Każdego dnia używamy telewizora, kilku komputerów, ładujemy telefony, odgrzewamy jedzenie w kuchence mikrofalowej itd. a to tylko kilka z wielu czynności, do których niezbędny nam prąd. Niestety, rachunki stale rosną. W naszych gospodarstwach domowych wciąż przybywa urządzeń, które mają ułatwiać nam życie, oszczędzać czas i nerwy ale nie kieszeń! Mimo tego, iż producenci wspomnianych sprzętów zwracają coraz większą uwagę na energooszczędność to funkcjonowanie, chociażby automatycznego odkurzacza, wiąże się z dużym zużyciem energii. Sprawa ma się jeszcze gorzej ze sprzętem starszego typu. Fotowoltaika dla domu stanowi odpowiedź na wszystkie te, i wiele innych, pytań związanych z szukaniem oszczędności w domowym budżecie.

OSZCZĘDNOŚĆ I RACJONALNE GOSPODAROWANIE FINANSAMI

Duże wymagania współczesnych gospodarstw domowych to i tak jedynie przedsmak potrzeb, które przyniesie nam przyszłość i coraz nowsze technologie. Dlatego warto zastanowić się nad zasadnością zastosowania fotowoltaiki w domu. Projekt, odpowiednio dopasowany do potrzeb klienta, pozwoli na znaczne obniżenie rachunków za energię lub nawet pokrycie ich w 100%.

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU – MINIMUM WYSIŁKU, MAKSIMUM ZYSKU

Instalacja fotowoltaiczna nie wymaga żadnego nakładu pracy ze strony właściciela. Jest bezobsługowa, Prąd powstaje samoistnie i na bieżąco zaspokaja potrzeby gospodarstwa domowego lub jego nadwyżka może być przekazana na powrót do sieci, co może stanowić dodatkowe źródło zysku dla domowego budżetu. Zatem, oszczędność, zarobek. Ale co z kosztami początkowymi? Bez obaw! W Polsce już od wielu lat funkcjonują różnego rodzaju programy pomocowe. Co ważne, istnieją dofinansowania, które pokryją nawet 60% kosztów instalacji fotowoltaicznej. Ale na tym nie koniec dobrych informacji. Od 2019 roku funkcjonuje ulga termoizolacyjna, dzięki której istnieje możliwość obniżenia podatku dochodowego.

WIELOLETNIA GWARANCJA JAKOŚCI

Panele solarne są niezwykle wytrzymałe i bezawaryjne. Niemal nie istnieje ryzyko usterki w instalacji i ich stuprocentową żywotność szacuje się na 25 lat. Po tym okresie panele fotowoltaiczne nadal będą w doskonałej kondycji a ich wydajność będzie oscylowała wokół 80%. Montaż również jest niezwykle prosty i szybki, co jest dużym plusem dla zleceniodawcy.

Dysponujemy również ofertą fotowoltaiki dla rolnika i fotowoltaiki dla firm.